משלוחים חינם ברכישה מעל 250ש"ח לר"ג - גבעתיים - ת"א

דרינק פלוס

קוניאק קמוס קווא – Camus Cuvee

29,000.00
מחיר ל 100 מ"ל 5,000.004,142.86

Camus Cuvee

אזור: צרפת, קוניאק
יַצרָן: קמוס
מותג: קאמוס
אלכוהול: 41.6%
נפח: 0.7 ליטר
50 שנה

טעימות הערות
צֶבַע: לקוניאק יש צבע מהגוני עז עם השתקפויות זהובות

טַעַם
טעמו של הקוניאק תוסס, עדין, משיי, בעל תווים פירותיים יפים, מבטאים חריפים וטעם לוואי ארוך ואלגנטי. הארומה המעודנת של הקוניאק מלאה בתווים של פירות יבשים, תבלינים, ניואנסים של ג’ינג’ר ואגוזי לוז קלויים. שילובים גסטרונומיים הקוניאק ישמש כמעכל מעולה, ולכן עדיף להשתמש בו בצורה הטהורה שלו, להוסיף סיגר אם תרצה.

עובדות מעניינות
Camus Cuvee  הוא קוניאק יוצא דופן מבית קאמי, המייצג את סדרת “אוסף מופת”, שהאדונים החלו ליצור בשנת 2008. במהלך שש השנים הבאות (עד 2014) יוצרו שישה קוניאק בלעדיים, שהונחו בבקבוקים בצורת אותה צורה. את אופיו הייחודי של הקוניאק הדגיש הדנקר הקריסטלי של חברת Baccarat, ששיתף פעולה עם בית הקוניאק האגדי לאורך כל ההיסטוריה שלו. לכבוד יום השנה, פרסמה החברה דקנטרים מיוחדים של קריסטל שחור, ששרטוטים עבורם נוצרו על ידי הפסל סרג ‘מרסו. שילוב קסום באמת של צורה מהפנטת וטעם קסום. Camus Cuvée 4.160 יצא במהדורה מוגבלת של 980 יצירות, שכל אחת מהן היא זיכרון לדורות, מחווה למסורות ותוצאה של שנים רבות של היסטוריה. שמו Camus Cuvee 4.160 מציין את כמות הרוחות הקוניאק (4) ואת “גילן” הכולל (160).

בשנת 1863 ייסד ז’אן בטיסט קאמי את בית הקוניאק קאמי, שמטרתו הייתה לייצר רק את הקוניאק האיכותי ביותר. כמה שנים לאחר מכן, קוניאק קאמי כבש את ליבם של האירופאים, ובהמשך הפך לקוניאק הרשמי בחצרו של ניקולאי השני. לייצור קאמי באיכות גבוהה, נבחר הקציר הטוב ביותר, מספר סודות משפחתיים משמשים באמנות המורכבת של הרכבת וזיקוק יין, המועברים מדור לדור. כל שלב בתהליך הייצור נשלט בהחלט על ידי בעלי מלאכה. לחברה כרמים משלה באזורים הטובים ביותר באזור הקוניאק: גראנד ופטי שמפניה, פנג בויס, בון בויס. משקאות הקוניאק מיוצרים מזני ענבי Ugni Blan, Folle Blanche וקולומברד, המתיישנים בחביות עץ אלון לימוזין וטרונסי. ההתבגרות מתבצעת במספר שלבים: אלכוהולים צעירים מתיישנים במשך חודשיים בחביות חדשות, ואז יוצקים אותם לישנים, בהן מספר לוחות (מסמרות) מוחלפים בחדשות. קאמי קוניאק בית הוא עסק משפחתי עצמאי, שבראשו, ז’אן פול קאמוס, מעורב באופן אישי במכלול הקוניאק. קאמי הוא אחד הקוניאק הנמכרים ביותר.

משקל 700 ml

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “קוניאק קמוס קווא – Camus Cuvee”

האימייל לא יוצג באתר.

משלוחים חינם ברכישה מעל 250ש"ח לר"ג גבעתיים ת"א תוך 3 ימי עסקים.

מכירה או הגשה של משקאות משכרים למי שטרם מלאו לו 18 שנה - אסורה!

האם גילך מעל 18?

אזהרה! שתייה מופרזת של אלכוהול פוגעת, מסכנת חיים ומזיקה לבריאות!

כניסה לחברי מועדון

קניה מהנה