משלוחים חינם ברכישה מעל 250ש"ח לר"ג - גבעתיים - ת"א

דרינק פלוס

גריי גוס לימון

129.00
מחיר ל 100 מ"ל 18.5317.20

Grey Goose בניחוח לימונים מיוצר בתהליך קפדני המשלב לימונים ממחוז Côte d’Azur בריביירה הצרפתית ולימונים נוספים מארגנטינה וברזיל. שילוב של מיץ ושמנים אתריים יוצרים ניחוח לימוני ופרופיל טעם מדויק בהתאם לטעמו החומצי והעסיסי של לב הלימון עם מרירות עדינה של קליפת הדר.

לימונים מזן מנטון נקטפים בין החודשים פברואר למאי בעיר מנטון שבריביירה הצרפתית, שם, המיקרו-אקלים מעניק טעם יוצא דופן וארומה ללימונים. כל אחד מהלימונים, המשמשים לוודקה Grey Goose בניחוח לימונים, נקטף ביד, נחתך ל- 8 חתיכות, ומצומצם בהשריה למשך שבועיים. במקביל, שמנים אתריים מיוצרים מלימונים שמקורם בארגנטינה וברזיל. הלימונים השלמים מגולגלים בעדינות על לוחות מתכת שמחוררים את הלימון, מסירים לו את הקליפה וחותכים אותו. לאחר מכן מרססים את הפירות במים קרים על מנת לאסוף את השמנים האתריים העדינים בשיא טריותם. את השמנים האתריים מזקקים פעמיים בוואקום, בלחץ שיכול להגיע עד פי 1,000 פחות מהלחץ האטמוספרי הרגיל. הלחץ הנמוך מאפשר שימוש מופחת בחום שמוביל לשימור של השמנים האתריים וניחוחות הלימון. לאחז מיזוג השמנים ומיץ לימוני המנטון המרוכז, מעבירים את התערובת הנוזלית לחבל קוניאק שבצרפת, שם מוהלים את התערובת הנוזלית בוודקה Grey Goose.

הארומה של המשקה רעננה במיוחד עם ניחוחות של לימונים, פאי לימון ומרנג ורמיזות אקליפטוס. טעמו של המשקה מזכיר לימונים טריים שלמים הכוללים את מרירות עדינה של קליפת לימון, מיץ לימון עסיסי וחומצי.

40% אלכוהול
750 מ״ל
משקל 750 ml

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “גריי גוס לימון”

האימייל לא יוצג באתר.

משלוחים חינם ברכישה מעל 250ש"ח לר"ג גבעתיים ת"א תוך 3 ימי עסקים.

מכירה או הגשה של משקאות משכרים למי שטרם מלאו לו 18 שנה - אסורה!

האם גילך מעל 18?

אזהרה! שתייה מופרזת של אלכוהול פוגעת, מסכנת חיים ומזיקה לבריאות!

כניסה לחברי מועדון

קניה מהנה