משלוחים חינם ברכישה מעל 250ש"ח לר"ג - גבעתיים - ת"א

דרינק פלוס

יין מאטסו אל רסיו – Mastu el Recio

109.00

השור טורו שבספרד יוצא מאצו, שפירושו לחכות ביפנית, ונותן כבוד לשלושת דורות של גננים וייננים. וזה מראה על התוויות הייחודיות, שכן פרצופים שונים של כל דור מוצגים לפי גיל הכרמים והתיישנות אלון היין, האיכות וגם האישיות.
זהו 100% טינטה דה טורו (AKA Tempranillo) שנקטף באופן ידני מכרמים בני תשעים עד מאה בטכניקות ביודינמיות. הוא מבלה שלושה שבועות בתסיסה ובגירוי במצבורי בטון קטנים עם שמרים טבעיים ולוחץ ברכות בעזרת מכבש פנומטי. לאחר מכן הוא התיישן באלון צרפתי במשך 14 חודשים לפני שהוא בבקבוקים ללא סינון או שימוש במבהיר “אגרסיבי” כלשהו. 14.5%אלכוהול .
צבע היין אדום אודם. על האף צפה ענן של אבקת קקאו סביב הכוס. הו, מעולם לא הייתי חובב שוקולד אמיתי אבל יכולתי להריח אבקת קקאו כל היום. בעבר יש ניחוחות של דובדבנים שחורים, קסיס, וניל, קינמון אפוי ומגע קטן של שזיפים מיובשים. הוא בעל גוף בינוני עד מלא עם חומציות גבוהה על האמצע -פלייט שאפשר להסוות אותו על ידי טאנין מרהיב בסיום אם לא נותנים לו להיפתח מספיק. יש טעמים של דובדבן שחור, אוכמניות, שזיפים, וניל, אלון וגיר. לאחר מכן הוא מסתיים בטעמים של דובדבן שחור, גיר ואלון.
זה בדיוק מה שאתה רוצה מיין טורו והוא בהחלט טוב כאשר הוא מוערם מול המתחרים שלו באותו טווח מחירים. ולמרות שאני כן חושב ש- El Pícaro 2016 היא עסקה טובה יותר עבור הכסף, El Recio 2015 הוא בבירור איכותי יותר.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “יין מאטסו אל רסיו – Mastu el Recio”

האימייל לא יוצג באתר.

משלוחים חינם ברכישה מעל 250ש"ח לר"ג גבעתיים ת"א תוך 3 ימי עסקים.

מכירה או הגשה של משקאות משכרים למי שטרם מלאו לו 18 שנה - אסורה!

האם גילך מעל 18?

אזהרה! שתייה מופרזת של אלכוהול פוגעת, מסכנת חיים ומזיקה לבריאות!

כניסה לחברי מועדון

קניה מהנה